Okulary Solano clip on – świetne rozwiązanie na każdy dzień

Na rynku znajdziemy mnóstwo rodzajów oprawek, okularów i szkieł. To, jakie wybierzemy, zależy oczywiście od wielu czynników, zaczynając od naszych indywidualnych preferencji, po wygodę, funkcjonalność oraz wygląd.

A co jeśli szukamy okularów korekcyjnych, które mają chronić nasze oczy przed szkodliwymi promieniami UV? Otóż najlepszym rozwiązaniem będą tu okulary Solano clip on. Są to wyjątkowe okulary, które w każdej chwili zmienią okulary korekcyjne w przeciwsłoneczne, a wszystko to za sprawą specjalnych nakładek.

Okulary Solano – kilka słów o firmie

W okularach i nakładkach firmy Solano są stosowane soczewki polaryzacyjne typu TAC, PC oraz filtry UV, które zapewniają 100% ochrony przed promieniami słonecznymi.

Marka Solano tworzy przede wszystkim okulary, które są nowoczesne, przyjazne dla oka oraz podążają za najnowszymi trendami mody. Ich wzornictwo inspirowane jest tym, co nosi się w największych stolicach świata. Okulary marki Solano mają wyjątkowy charakter, który pasuje do wielu stylizacji, szczególnie tych wielkomiejskich.

Warto wspomnieć, że firma Solano słynie z tego, że w produkcji swoich okularów wykorzystuje najnowocześniejsze dostępne technologie. Do wytwarzania okularów korekcyjnych oraz opraw stosują ultralekki materiał ULTEM. Jest to materiał elastyczny, wytrzymały, który świetnie nadaje się w tworzeniu różnych modeli okularów. Okulary Solano clip on również zostały stworzone przy użyciu ULTEM.

Okulary Solano clip on – czyli okulary 2w1

Okulary marki Solano 2w1 to nic innego jak okulary korekcyjne z możliwością dołączenia specjalnych nakładek przeciwsłonecznych. Jest to bardzo nowatorskie rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność, wygodę i świetny wygląd. Nakładki na okulary Solano clip on są łatwe w montażu, gdyż wykorzystano do tego magnez. W każdej chwili możemy je założyć na nasze oprawki lub w razie potrzeby zdjąć.

Na rynku znajdziemy mnóstwo rodzajów oprawek, okularów i szkieł

To, jaki kolor oprawek i nakładek wybierzemy, zależy oczywiście od naszych indywidualnych upodobań. Mogą być one różne kolorystycznie. Trzeba przyznać, że marka Solano postarała się w tym zakresie i każdy znajdzie w ich asortymencie coś dla siebie.

Jakie soczewki oferuje marka Solano?

W okularach i nakładkach firmy Solano są stosowane soczewki polaryzacyjne typu TAC, PC oraz filtry UV, które zapewniają 100% ochrony przed promieniami słonecznymi.

Warto powiedzieć, że wszystkie okulary marki Solano są tworzone za pomocą najnowszych technologii, które zapewniają:

  • optymalną ochronę oczu,
  • wygodę,
  • komfort,
  • funkcjonalność.

Okulary Solano clip on są jednym z najlepszych rozwiązań łączących okulary korekcyjne z okularami przeciwsłonecznymi na rynku optycznym.