Prestiżowy look

Są produkty i marki, które od razu potrafią nas niczym w bajce o „żabim Królu”, przemienić z ropucha w księcia. Ich od wielu lat z precyzją i wytrwałością budowana historia, tworzy ikoniczne już produkty. Produkty, które trafiają do gablot galerii sztuki. Tak cenny dodatek w naszej garderobie szybko odmieni nasze życie towarzyskie, dodając nobilitacji naszemu wizerunkowi. Tak, tak… jak Cię widzą, tak Cię potem sobie w głowie piszą.

Co tu wybrać?

Są produkty i marki, które od razu potrafią nas niczym w bajce o "żabim Królu", przemienić z ropucha w księcia

Jak w tej całej plątaninie dodatków wybrać coś co przyciągnie od razu uwagę naszego rozmówcy? Może gustowną apaszkę czy ekstrawagancką broszkę? Nie… A nie mówimy: Patrz w oczy drugiej osoby? Tak, tak… to okulary są teraz zwierciadłem, które odmieni nasz wizerunek. Jest naukowo potwierdzone, że pierwszą rzeczą na którą zwracamy uwagę podczas spotkania i rozmowy z drugą osobą, to jej twarz, a szczególnie jej oczy. Dopiero kiedy minie chwila, zaczynamy dostrzegać inne szczegóły wyglądu jak fryzura czy dobrana stylizacja.

Okulary tylko dla nerdów?

Przez długie lata okulary co prawda były domeną osób inteligentnych, ale też życiowo nieporadnych i słabych fizycznie. Jednym słowem: odludków. Przypomnijcie sobie serię filmów „Zemsta frajerów”. No, właśnie. Na szczęście stereotyp ten odszedł do lamusa za sprawą chociażby „zerówek”. Okulary to już nie tylko narzędzie, którym korygujemy wadę wzroku. To bardzo istotny element wykraczający poza kreowanie wyglądu, gdyż buduje nasz wizerunek. Dobrze dobrane okulary potrafią diametralnie odmienić nasz obraz jaki widzi druga osoba. Źle dobrane zaś oprawki potrafią przekreślić to co zbudowaliśmy ubiorem. To żadna sztuka po prostu kupić okulary. Sztuką jest kupić takie, które dopełnią nasz styl ubioru i przede wszystkim podkreślą naszą osobowość.

Jak prestiż to tylko Gucci

Przez długie lata okulary co prawda były domeną osób inteligentnych, ale też życiowo nieporadnych i słabych fizycznie

Nie ma chyba na świecie osoby, której nic by nie mówiło nazwisko Gucci. Początek tej marki to przykład wcielenia w życie amerykańskiego snu. Młody chłopak Gustavo pracując jako windziarz i pucybut w europejskich hotelach zostaje zauroczony skórzanymi torbami podróżnymi bogatych turystów. To zauroczenie szybko zamienia się pierwszy butik we Florencji ze skórzanymi produktami. Po latach firma Gucci to ucieleśnienie elegancji i prestiżu. Dlatego jeśli marzysz o okularach to tylko okulary Gucci (dostępne w ofercie sklepu internetowego eyewear24.net). To synonim najwyższej jakości wykonania połączonej z różnorodnością materiałów zamkniętych w zjawiskowych kształtach opraw. Mnogość dostępnych form sprawi, że dostosują się do każdej stylizacji i podkreśla najlepsze cechy Twojej osobowości. Pamiętaj, okulary Gucci to ekstrawagancja połączona z toskańskim arcydziełem!